DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Senior Project Management Specialist in Warszawa, Poland

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za projekt lub kilka projektów w różnych funkcjach organizacji (m.in. dotyczące procesów i narzędzi),

  • Nawiązywanie relacji z klientami w celu zapewnienia satysfakcji klienta,

  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji projektu, utrzymywanie i udostępnianie dla wszystkich zainteresowanych stron oraz efektywnie wykorzystywanie,

  • Zapewnienie prawidłowego planowania i zarządzania projektami w trakcie realizacji,

  • Monitorowanie i kontrola budżetu projektu,

  • Komunikacja kwestii finansowych, zasobów, technicznych oraz stanu zadowolenia klientów,

  • Zarządzanie procesem określania zakresu projektu i kontroli zmian,

  • Identyfikacja potencjalnego ryzyka związanego z projektem oraz tworzenie i realizacja szczegółowych planów w celu ograniczenia tego ryzyka,

  • Upewnianie się, że projekty są kończone zgodnie z oczekiwaniami,

  • Śledzenie i raportowanie postępów, upewnianie się, że przydzielone osoby wykonują określone i przydzielone zadania,

  • Kierowanie etapami projektów,

  • Komunikacja z klientami wewnętrznymi/zewnętrznymi i interesariuszami (zarządzanie komunikacją, zbieranie informacji zwrotnej),

  • Poszukiwanie innowacji wewnętrznie/zewnętrznie w ramach procesów/funkcji/zespołów,

  • Ciągłe doskonalenia istniejących procesów i narzędzi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, handlowe, informatyczne, techniczne),

  • Doświadczenie w pracy jako administrator projektu/lider lub w obszarze wsparcia projektu,

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office/narzędzi do zarządzania projektami,

  • Biegłe posługiwanie się j. angielskim (w mowie i piśmie),

  • Znajomość metodologii zarządzania projektami,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w zakresie wymiany pomysłów, oczekiwań i informacji zwrotnych pomiędzy zespołem projektowym, klientami i interesariuszami,

  • Solidne umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, w tym dbałość o szczegóły, wysoki poziom samoorganizacji pracy, umiejętność zarządzania wieloma zadaniami, harmonogramami i zasobami,

  • Umiejętności przywódcze - potencjał do kierowania małymi zespołami projektowymi,

  • Zdolność do zarządzanie ryzykiem – identyfikacja potencjalnego ryzyka i podejmowanie działań w celu jego ograniczenia,

  • Umiejętność zarządzania budżetem - raportowanie budżetu, zarządzanie budżetami projektów, informowanie, kiedy budżet może zostać przekroczony,

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiazywania problemów,

  • Zdolność adaptacji i dostosowania się do sytuacji,

  • Chęci do szukania i budowania wiedzy oraz koncentracja na innowacjach,

  • Odwaga – wyciąganie wniosków z porażek, eksperymentowanie, testowanie różnych rozwiązań,

  • Znajomość procesów w firmach FMCG (np. Sales & Operational Planning/ Order to Cash) (mile widziane),

  • Wiedza techniczna ze zrozumieniem lub doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania (mile widziane).

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę z pakietem socjalnym (opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, szkolenia, karta Multisport, zniżki w sklepiku NESTLE, dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej),

  • Pracę w modelu hybrydowym,

  • Współpracę z partnerami biznesowymi w międzynarodowym środowisku globalnej organizacji,

  • Możliwość rozwoju w innych obszarach firmy w ramach mobilności wewnętrznej,

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości,

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenia do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań.