DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

WTW Broker Ubezpieczeniowy - Oddział Katowice in Katowice, Poland

Twój zakres zadań:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, obsługa powierzonych umów ubezpieczenia

  • analiza potrzeb Klienta i profesjonalne doradztwo w zakresie zarządzania ryzykiem, wdrażanie nowych produktów ubezpieczeniowych (za wyjątkiem ubezpieczeń osobowych)

  • prowadzenie w imieniu Klienta negocjacji z zakładami ubezpieczeniowymi

  • Rozwój portfela Klientów oddziału we współpracy z dyrektorem oddziału i kierownikiem ds. rozwoju biznesu

Nasze oczekiwania:

  • dobrze znasz rynek ubezpieczeń i masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych

  • masz umiejętności budowania relacji z klientem oraz zakładami ubezpieczeniowymi

  • chcesz dostarczać klientom wysokiej jakości usługi brokerskie

  • jesteś elastyczny i dobrze organizujesz własną pracę

  • motywują Cię nowe wyzwania, chcesz rozwijać swój warsztat i zdobywać nową wiedzę

Mile widziane:

  • zdany egzamin brokerski

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku biznesowym

  • doświadczenie w obsłudze podmiotów zobligowanych do stosowania ustawy prawo zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

To Ci oferujemy:

  • elastyczny system pracy hybrydowej

  • pracę w zespole składającym się z doświadczonych brokerów i ekspertów

  • sposobność do podnoszenia swojej wiedzy ubezpieczeniowej, pogłębiania świadomości biznesowej

  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez szkolenia zawodowe i współpracę z ekspertami

  • stały rozwój w międzynarodowym środowisku

  • pakiet benefitów (pełen zakres znajdziesz na stronie Twoja Kariera): nagrody i premie finansowe, programy wsparcia, inicjatywy prozdrowotne, rozwój działań pozazawodowych (akcje charytatywne, integracyjne, związane z ulepszaniem naszego środowiska pracy, DEI, zabezpieczenia finansowe pracowników i ich rodzin)