DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

RTX Corporation Junior Warehouse Worker INTERN in Kalisz, Poland

Date Posted:

2024-04-03

Country:

Poland

Location:

Elektryczna 4a, Kalisz 62-800, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Młodsza Magazynierka / Młodszy Magazynier - Płatny Staż / Pratt & Whitney Kalisz / Praca na miejscu

Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu przyjęcia materiału (weryfikacja dostaw, zgodność ilościowa i jakościowa, wprowadzanie do SAP) .

  • Obsługa procesu sprzedaży wyrobów gotowych i usług do klienta oraz procesu wydania materiału.

  • Obsługa procesu kooperacji i podwykonawstwa.

  • Lokowanie materiału na regałach.

  • Obsługa wniosków zlecenia wysyłki - flowbox/webcon.

  • Zarządzanie dokumentacją materiałową (kontrola zgodności, archiwizacja, scanowanie, obsługa klientów)

  • Przygotowanie materiałów do transportu zgodnie z wymogami jakości i BHP

  • Obsługa transakcji w SAP

  • Zarządzanie transportem wewnętrznym

  • Obsługa procesu rekonserwacji w magazynie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

  • praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel)

  • nastawienie na wysoką jakość

  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • wysoka kultura osobista

  • chęci do pracy i nauki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w obszarze logistyki i magazynowania lub produkcji

  • uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż

  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań

  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy

  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej

  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu

  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę

  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania

  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe

  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów

W treści swojej aplikacji umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych jeśli:

  • chcesz wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych Pratt and Whitney Kalisz sp. z o.o., także na stanowiska pracownicze

  • w przypadku wyrażenia zgody na udział w rekrutacji na stanowiska pracownicze – jeśli Twoja aplikacja zawiera dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg zatrudnienia)

  • chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych spółek Pratt & Whitney w Polsce

Dostosuj treść poniższej zgody do swoich potrzeb:„Wyrażam zgodę dla Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w procesie rekrutacji

  • na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. w okresie 2 lat, w tym rekrutacji na stanowiska pracownicze

  • w zakresie wykraczającym poza katalog danych osobowych wskazanych w kodeksie pracy

  • na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Pratt & Whitney w Polsce:

  • Pratt & Whitney Rzeszów S.A.

  • Pratt & Whitney Tubes Sp. z. o.o.

  • Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o“

Zgoda w ten sposób wyrażona może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o., ul. Elektryczna 4a, 62-800 Kalisz. Szczegółowa informacja na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w „Klauzuli informacyjnej dla kandydata na uczestnika programu Uskrzydlamy talenty” dostępnej min. u rekrutera podczas eventu rekrutacyjnego, na stronie www.pwk.com.pl w zakładce „Polityka prywatności”.

RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link (http://www.rtx.com/privacy/Job-Applicant-Privacy-Notice) to read the Policy and Terms

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.